Aitado virtuaalne dojo

Tere tulemast Aitado judoklubi virtuaalsesse dojo´sse ehk treeningsaali. Siit leiad infot erinevate iseseisvate treeningute kohta kõikidele vanustele. Kaasa arvatud vööprogrammid ja erinevate harjutustega videod.
Judo spetsiaal vastupidavuse test (SJFT)


(Testi leiate klõpsates paremal olevale pildile)

Näide väikeste laste judotreeningust. Neid harjutusi saab teha koos ema isa, suurema venna või õega. Võib ka lihtsalt kodus televiisorist või arvutsit video käima panna paar tekki maha asetada ja vaadata kuidas lapsed seal möllama hakkava.

Kummidega harjutused erinevatele lihasgruppidele on mõeldud edasijõudnutele ja vajalik oleks treening kummi olemasolu. Eriti hea on kui oleks valida mitme erineva raskusega kummi vahel.

Allpool on toodu ära ka kava nr.1. Loomulikult võib igaüks endale isikliku kava teha. Antud kavas on keskendutud üldkehalisele treeningule.

Kava nr1. saate allalaadida sellest nupust.

Need harjutused ja treeningkavad on mõeldud noorematele treenijatele. Harjutused on jagatud Tallinna Spordikooli poolt. Lisaks erinevate harjutuste videotele on üles laetud ka erinevad treening kavad.Kavad leiate siis eradli exceli failist.

 

Harjutused

Selleks, et kodus õppida erinevate vöötaseme eksamiteks saab vööprogrammi alla laadida siit.

Tasuta tipp judokate videod kõikidele huvilistele. Eelkõige mõeldud sportlastele, kuid kindlasti leiab igaüks midagi põnevat.

Tasuta videod leiad siit