Registreerimine

Lp. lapsevanem

Judoklubi Aitado kasutab arveldamiseks  Vemi.ee keskkonda. Selleks, et saaksime Teie lapse treeningutele ära registreerida, palume Teil ennast Vemi keskkonna liikmeks registreerida.

Läbi selle keskkonna saadetakse Teile registreerumisel märgitud e-maili peale igakuiselt treeningute eest arve ja teisi treeninguid puudutavaid teateid . Sellest tulenevalt palume Teil registreerumisel kasutada e-maili, mida Te pidevalt kasutate.

Lapse haiguse puhul palume saata vastav info jorgen@aitado.ee  e-mailile võimalikult kiiresti, et teaksime seda arvesse võtta.

Kuidas registreeruda Judoklubi Aitado liikmeks: 

  1. Avage lehekülg vemi.ee
  2. Täitke vajalikud lüngad rubriigis: „Registreeri kasutajaks siin“ ja klõpsake registreeri
  3. Pöörduge tagasi oma e-kirja postkasti, klikkige Teile saadetud lingi peale, et registreerimine lõpuni viia. Kui kõik sujus tuleb teile uus e-kiri koos salasõnaga.
  4. Minge tagasi lehele vemi.ee ja logige oma kasutajanime ja parooliga sisse.
  5. Uuendage oma andmed võimalikult täpselt ning kindlasti lisage ka lapse andmed, see on lehekülje õige alumises osas.
  6. Kui andmed on uuendatud, siis antakse Teile teada, et Teil pole ühtegi kehtivat lepingut, selle sõlmimiseks klikkige ülevalt reast teine valik ehk siis„Minu lepingud
  7. Sisestage otsingusse sõna Aitado ja Teile kuvatakse leping, lugege see hoolikalt läbi, kui nõustute klikkige kastil „Nõustun tingimustega
  8. Minge tagasi sellele lehele, kus on Teie lapse andmed. Palun valige lapse treeningkoht ja rühm.

Kui olete nõustunud, kuvatakse Teile palju rohkem valikuid, näete jooksvalt oma arvete seisu, samuti saate ka oma andmeid muuta.

Võtke meiega kindlasti ühendust, kui mingil põhjusel registreerumine ei õnnestu.

Jorgen Viks

Jorgen@aitado.ee

+372 53 409 858